wrapper

جدیدترین خبرها

سعید پرویزی مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان 3 آذرماه 98 با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی دیدار کرد.
در این دیدار ضمن خوشامد گویی و ابراز خرسندی رئیس سازمان نظام مهندسی از حضور مدیرکل امور اتباع درسازمان ار فرصت ها و معایب حضور اتباع در گلخانه ها و واحدهای دامپروری سخن به میان آورد و افزود: سازمان نظام مهندسی آمادگی دارد تا جهت ساماندهی در راستای شناسایی اتباع و تقویت روحیه کاری جهت بکارگیری از فارغ التحصیلان بعنوان ناظرین تولید، طرحی را تهیه و ارایه دهد.
همچنین مقرر گردید جهت بررسی و تصویب طرح، جلسه ای با حضور دستگاههای مربوطه صورت گیرد

سه شنبه, 14 آبان 1398 ساعت 15:45

حکم انتصاب

طی حکمی از طرف مهندس خلف باغی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان، مهندس سپهر بعنوان مشاور سازمان در امور کارآفرینی و سرمایه گذاری منصوب گردید.
وی هم اکنون بعنوان عضو هیئت علمی دانشگاه امام جواد و مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان یزد در حال فعالیت میباشد.

?همچنین با پیشنهاد مشاور کارآفرینی و سرمایه گذاری سازمان کمیته سرمایه گذاری نوآورانه در سازمان تشکیل خواهد گردید تا اعضای حقیقی و حقوقی بتوانند ایده های نوآورانه و خلاق را جهت بهره مندی از تسهیلات ارزان قیمت شناسایی و حمایت نمایند

دوشنبه, 13 آبان 1398 ساعت 14:04

 برگزاری هفتمین جلسه شورای سازمان

برگزاری هفتمین جلسه شورای سازمان

هفتمین جلسه شورای سازمان 12 آبانماه 98 با حضور اکثریت اعضاء و بازرس شورا در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا خلف باغی رئیس شورا نتیجه جلسه با رئیس سازمان جهاد کشاورزی در رابطه با ابلاغیه نظارت خوراک دام و دام روستایی را اعلام کرد.
وی سخنان دکتر تابش در جلسه مجمع نمایندگان در مورد بکارگیری فارغ التحصیلان محیط زیست را لازم به پیگیری دانست.
خلف باغی حضور اعضای شورای در ساعتی مقرر در سازمان جهت برطرف کردن مشکلات مراجعین در حوزه های محیط زیست، منابع طبیعی، آب را پیشنهاد داد.
همچنین مصوب گردید که سازمان نسبت به سرمایه گذاری و خرید سهام در صندوق پژوهش و فناوری استان بعنوان سهامدار اقدام نماید تا براساس آن اعضا بتوانند از تسهیلات کم بهره و سایر شرایط موجود بهره مند گردند.
در پایان رئیس شورا، به ارایه گزارش حسابرسی سال گذشته سازمان بصورت تصویری پرداخت که مورد تایید اعضاء قرارگرفت. حسابرس رسمی در بررسی حسابهای سال ۹۷ سازمان وضعیت حسابهای سازمان را از همه جنبه های حسابرسی مطلوب گزارش داد

دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه استان

مهندس خلف باغی 9 آبانماه 98 در دفتر مجمع نمایندگان استان با صباغیان دیدار کرد.
در این نشست خلف باغی پس از ارائه گزارشی از عملکرد سازمان اظهار داشت: متاسفانه برخی نقایص قانونی وجود دارد که باعث به وجود آوردن مشکلاتی در حوزه کشاورزی شده است.
وی با ارایه مستنداتی عملکرد سازمان را در طی 6 سال واگذاری صدور پروانه های به سازمان نظام مهندسی را 47 درصد 30 سال گذشته اعلام کرد و افزود: پس از واگذاری صدور مجوز پروانه های دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی به نظام مهندسی افزایش چشم گیری داشته است که باید عدم به بهره برداری نرسیدن این پروانه ها را که مرتبط به بخش دولتی میباشد را مورد بررسی قرار داد.
خلف باغی در این جلسه برخی از موانع قانونی که دست و پاگیر افراد شده است را بیان داشت و خواستار اصلاح آن توسط نمایندگان استان شد.
وی همچنین خواستار پیگیری اجرای قوانین معطل مانده در جهت حمایت حقوق دانش آموختگان کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست ،آب و شرکتهای مرتبط شد.
در پایان مقرر شد با توجه به توسعه بخش کشاورزی و نیاز به نقش بیشتر نظام مهندسی و نظام صنفی، پیشنهادت جهت رفع مشکلات و موانع قانونی به نماینده مردم بافق بهاباد مهریز خاتم جهت پیگیری در حوزه قانونگذاری و اصلاح ارایه گردد

یکشنبه, 12 آبان 1398 ساعت 12:27

تقویم دوره های آموزشی آبانماه 98

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان صبح روز دوشنبه 6 آبانماه با رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان دیدار کرد.
مهندس سپهر در این دیدار جایگاه صندوق پژوهش وفناوری استان و ظرفیت های آن را تشریح نمود.
مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان، استفاده از تسهیلات و کمک های صندوق برای اعضای حقیقی و حقوقی سازمان را بلامانع دانست.
همچنین مهندس خلف باغی ضمن خوشآمدگویی به تشریح جایگاه و ظرفیت های سازمان پرداخت و گفت: با توجه به جایگاه سازمان و نقش شرکتهای دانش بنیان می توان بر توان اعضاء سرمایه گذاری نمود و این قطعا منتهی به رشد و بالندگی بخش خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و تعامل صندوق،سازمان بتواند در این صندوق سرمایه گذاری کند و بعنوان پشتوانه ای برای حمایت از طرح های کاربردی و دانش بنیان گام بردارد

دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان با رئیس بنیاد ملی نخبگان استان

 

در ابتدا این دیدار سید مهدی کلانتر ضمن خوشامد گویی یکی از نقاط قوت استان یزد را تعاملات بین سازمانی دانست و گفت: رعایت این مساله در هر استانی می تواند سبب پیشرفت در تمام امور شود.
رئیس بنیاد نخبگان استان یزد افزود: بنیاد نخبگان می‌تواند حلقه اتصالی بین دستگاه‌های اجرایی و نخبگان در هر استانی باشد که یکی از امور بسیار حساس است.
وی یکی از وظایف بنیاد نخبگان را شناسایی اختراع های برگزیده دانست و اظهار داشت: هدف از شناسایی اختراع‌های برگزیده، توانمندسازی آنها به منظور رسیدن به محصولی دانش‌بنیان، ایجاد بازار برای آنها، تکمیل چرخه ملّی نوآوری و تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت است.
در ادامه رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان ضمن معرفی فعالیت های سازمان نظام مهندسی کشاورزی، اظهار داشت: با توجه به جایگاه نظام مهندسی و عضویت قریب به 4 هزار دانش آموخته بخش کشاورزی، می توان از پتانسیل های موجود جهت اشتغالزایی استفاده کرد.
محمدرضا خلف باغی با اشاره به این موضوع که برخی با داشتن مدرک تحصیلی مهارت کافی را ندارند؛ افزود: برگزاری دوره های آموزشی کارآفرینی، یکی از عوامل موثر در بکارگیری استعدادها در جهت ایجاد شغل برای افراد توانمند در زمینه های مختلف است.
در این جلسه برخی ایده های اشتغالزا مورد نقد و بررسی قرار گرفت و تفاهم گردید تا برخی از آموزش های کسب و کار با هماهنگی بنیاد نخبگان استان برای اعضای سازمان برگزار گردد

آمار بازدید

امروز1
دیروز154
کل بازدیدها24215

اطلاعات دستگاه شما

  • آی پی 3.234.214.113
  • مرورگر Unknown
  • نگارش
  • سیستم عامل Unknown

آرشیو اخبار وب سایت قبلی سازمان

راهنما

جهت دسترسی به سیستم های عضویت، رتبه بندی، آموزش و صدور مجوزها به پنجره ورودی سانکا در صفحه اصلی وب سایت مراجعه کنید.